LED světelné vánoční řetězy SKLADEM 

Úsporná LED řešení pro výzdobu vánočními řetězyna stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 127 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 127 položek

Světelné vánoční dekorace efektně zkrášlí váš dům a zahradu, vytvoří kouzelnou vánoční náladu - ve tmě, kde každá zářící žárovečka vzbuzuje radost. Výběr z různých světelných řešení je ohromné a na první pohled to může dokonce vést k rozpakům, které světelné vánoční dekorace vybrat. Podle jakých kritérií vybrat vánoční osvětlení? Vánoční osvětlení se dělí na ty, které jsou vhodné pro vnější i vnitřní podmínky. Vhodnost použití je určeno přímo na produktech (stupeň krytí, nebo IP), ty které jsou odolné proti vlhkosti, mají vyšší číslo. Výrobky s označením IP20 jsou určeny pro použití v suchých prostorách, výrobky s IP44 je možné použít jak v domácích, tak i v exteriérových podmínkách.

Světelné vánoční řetězy venkovní – efektní exteriérová dekorace

Z vnějšího osvětlení jsou nejvíce populární girlandy nebo rampouchy, které se používají k výzdobě okrajů střechy a oken, stejně jako dlouhé řetězy na zdobení stromů a keřů. Girlandy jsou komerčně dostupné ve formě mřížky a ve formě clony. Kromě řetězů, jsou také populární LED (light duralights šňůry se světly uvnitř), které se liší od vánočních řetězů v tom, že žárovky v nich jsou velmi blízko u sebe, a při pohledu z dálky, tak tvoří souvislou linii. Na parapety nebo na police jsou vhodné trojúhelníkové "adventní svíčky" a světla s malými žárovkami na koncích trubek uložených ve dvou nebo třech řádcích – ty se nazývají polární záře.

Světelné vánoční řetězy vnitřní a venkovní na t-vanocniosvetleni.cz

Sháníte kvalitní světelné hadice za rozumnou cenu? Tak neváhejte a navštivte naše kategorie, ty jsou doslova k prasknutí nacpané obrovským výběrem za velmi rozumné ceny. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma, profesionální zákaznická podpora - na maily odpovídáme v řádu minut.