LED světelné hadice a kabely SKLADEM 

Světelné hadice a kabely v úsporném LED provedení

Tipy na vánoční dárkyna stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 19 položek

Trh nabízí světelné hadice a kabely v mnoha barevných variantách. Pro "náročnější uživatele" doporučujeme světelné trubice s FLASH systémem, jež ohromným způsobem posílí dojem jiskřícího se ledu. Proč jsou světelné hadice tak oblíbené? Díky jedinečné ohebnosti, možnosti zkracování a lehké váze. Všechny tyto vlastnosti výrobku zlehčují a urychlují instalaci. Sami poznáte, že instalace nebude obtížná naopak velmi zábavná, stejně jako se světelnými trubicemi. LED světelné trubice mají vysoký rozptyl světla díky kónickému tvaru LED diod (rozptyl je maximální - 360 °). Úplná svítivost je zaručena i zásluhou horizontálního umístění LED, který vytváří nejvyšší světelný efekt.

LED světelné hadice a kabely zkrášlí váš pozemek

LED světelné vánoční řetězy a LED světelné hadice nesmí chybět ve vaší výbavě, pokud toužíte mít krásně osvícenou zahradu a interiér. Hadice se vyrábějí z vysoce kvalitního a flexibilního PVC s průměrem cca 13 mm. A pokud zavítáte ke spolehlivému prodejci (t-vanocniosvetleni.cz), tak si můžete být jisti, že veškeré nabízené světelné dekorace splňují bezpečnostní normy, proto jsou hadice a kabely přímo určeny do exteriérů. Vysoké krytí IP44 a extra odolnost vůči UV záření zaručují dlouhou životnost výrobků. Tyto výrobky nevytvoří kouzelnou atmosféru jen o Vánocích, ale lze je skvěle využít i při různých rodinných oslavách, grilovačce či jiné párty nebo firemní akce. Postačí světelné hadice omotat kolem sloupů nebo jiných předmětů a docílíte úžasnou atmosféru!

LED světelné hadice a kabely ve velkém výběru u nás na t-vanocniosvetleni.cz

Vánoce se blíží, proč tedy otálet s objednávkou, když světelné vánoční dekorace u nás v internetovém obchodě t-vanocniosvetleni.cz nabízíme za super ceny. LED světelné hadice a kabely od nás vám udělají radost a jedinečným způsobem vytvoří vánoční náladu. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma, profesionální zákaznická podpora - na maily odpovídáme v řádu minut.Vyzkoušejte!