774 454 067

Po - Pá 9 - 16 h

info@t-vanocniosvetleni.cz

Kategorie

Proč nakoupit u nás

1. Vše skladem
2. Profesionální klientský servis
3. Garance doručení do dvou dnů
4. Kvalitní zboží za příjemné ceny
5. Info o průběhu objednávky

Vánoční světla - skvělá řešení

Vánoční světla - skvělá řešení

V minulosti nám vánoční světla plýtvala elektrickou energií. Ale Vánoce bez světelné vánoční dekorace nepřinášejí pohodu a radost. Světla prostě k vánočním svátkům patří. Kromě toho je dnes vše jiné, v době LED technologie si můžeme v klidu vyzdobit celý interiér a venkovní prostředí. Výrobní cena je sice vyšší, ale velmi nízká spotřeba proudu nám to vynahradí. Navíc šetříme životní prostředí, neboť při výrobě LED osvětlení jako jsou třeba LED řetězy, není třeba použití rtuti, dokonce trh nabízí vánoční osvětlení napájené solárním článkem.

Dejte přednost kvalitě před nízkou cenou

V asijských tržnicích je přemíra vánočního osvětlení, ale málokteré zboží je vyrobené podle platných norem a standardů, chybí i české návody. A pokud toužíte prožít příjemné vánoční svátky, dejte přednost kvalitě. Vánoční osvětlení od prověřených prodejců mají kvalitní izolaci kabelů a vaše domácnost s nimi bude v bezpečí.

Vybíráme vánoční světla

A jaké letos frčí vánoční světelné ozdoby? Na špici se stále drží světelné závěsy v podobě zářícího vodopádu, svítící rampouchy v různých rozměrech, kdy jednotlivé prameny lze různě naaranžovat. Působivé jsou, i když jen volně splývají z parapetu nebo balkonu. Nádherná vánoční světla jsou závěsy v délce jednotek až desítek metrů. Z různých délek můžete vybírat i decentní nebo výrazné girlandy. Efektní jsou sněhuláci, komety, hvězdičky, vločky nebo krystaly ploché nebo trojrozměrné (2D a 3D motivy).

Světelné kabely – efektní vánoční světla

Pro výzdobu lemů domu a plotu jsou ideální světelné kabely, které vypadají jako barevný had. Jde o měkkou, hezky tvarovatelnou silikonovou trubici, kterou si podle potřeby nakrájíte. Tady se fantazii meze nekladou. Můžeme jí orámovat nejen okna a celou fasádu, ale světelné kabely a hadice skvěle upoutají pozornost na zboží vystavené ve výkladu. Některé typy mají i spoje – nabízí se vám možnost pro libovolné kombinování a prodlužování. No a na stromy doporučujeme bezdrátové svíčky různých velikostí a tvarů, kde malá dioda nahrazuje plamínek nebo úžasné rampouchy.