774 454 067

Po - Pá 9 - 16 h

info@t-vanocniosvetleni.cz

Proč nakoupit u nás

1. Vše skladem
2. Profesionální klientský servis
3. Garance doručení do dvou dnů
4. Kvalitní zboží za příjemné ceny
5. Info o průběhu objednávky

Novoročenky 2017 – kyoprint.cz

Novoročenky 2017 – kyoprint.cz

Česká firma kyoprint.cz se specializuje na výrobu a prodej svatebních oznámení. Každý rok uvádí na trh nové kolekce svatebních oznámení, kde představuje nové trendy v tomto oboru. Zpříjemňují velké události v lidských životech, mezi které patří svatby, promoce nebo Nový rok. Pomocí oznámení zachycují ty nejpříjemnější momenty a potěšují ty nejbližší.

Netradiční metody tisku

Firma přináší netradiční metody a originální grafická ztvárnění. Nabízí různé druhy papírů a netradiční metody tiskařského zpracování. Výrobní technologie, které firma využívá, jsou horká ražba, tvarový výsek, reliéfní tisk, laserové technologie, slepotisk nebo digitální tisk. Firma dokáže zhotovit individuální novoročenky 2017 a svatební oznámení dle Vašeho přání. Pomocí on-line objednávkového formuláře zasílá novoročenky po celé České republice, na Slovensko i do za zahraničí.

Novoroční přání 2017

Vybíráte novoroční přání pro nadcházející rok 2017? Vybírejte novoročenky 2017 ze široké nabídky firmy, a to hned z 12 originálních katalogů. V nabídce je tak více jak 1000 druhů přání a PF 2017. Alternativou mohou být i elektronická přání, dopisní obálky jsou zahrnuty v ceně objednávky. Samozřejmě firma vychází zákazníkům vstříc a nabízí výrobu novoročních přání na zakázku. Nechte se inspirovat a prohlédněte si na stránkách kyoprint.cz nové, oblíbené a nejprodávanější novoročenky 2017.