774 454 067

Po - Pá 9 - 16 h

info@t-vanocniosvetleni.cz

Kategorie

Proč nakoupit u nás

1. Vše skladem
2. Profesionální klientský servis
3. Garance doručení do dvou dnů
4. Kvalitní zboží za příjemné ceny
5. Info o průběhu objednávky

Originální a oblíbený stolní fotbal

Originální a oblíbený stolní fotbal

Stolní fotbal patří mezi nejoblíbenější hry na světě. Tuto bezvadnou stolní hru do Ameriky přivezli američtí vojáci v kruté době Druhé světové války. Stolní fotbal se ve světě nazývá také kicker. Proč zrovna kicker? První stolní fotbálky se začaly vyrábět v Ženevě ve švýcarské firmě nesoucí název KICKER. A kdy vůbec tato hra spatřila světlo světa? Nedávno, na konci druhé poloviny 19 století. Tuto jedinečnou hru zkonstruoval Lucien Rosengart (1880 – 1976), který pracoval ve francouzské automobilce Citroen, ale nebyl to jeho vynález, fotbálek vymyslel Alejandr Finisterr. A tohoto času obliba stolního fotbálku stále stoupá, hraje se po celém světě, velmi populární je ve Švýcarsku, v Německu, v Rusku, Belgii a v Česku.

Jak si užít prázdniny? Se stolním fotbálkem

Hrát fotbálek můžete jen ve dvou nebo i v osmi lidech. Cíl hry je stejný jako u opravdového fotbalu – nastřílet do soupeřovy branky spoustu gólů. Hra vás a vaše spoluhráče perfektně zabaví, bystří reakci a obratnost. Při pravidelném hraní navíc shodíte i nějakou kalorii. Stolní fotbálek s vášní hrají děti i dospělí bez rozdílu pohlaví. Na co se musíte zaměřit, pokud zatoužíte po této skvělé hře? Nikdy nevybírejte fotbálek podle ceny. A už vůbec nenakupujte tyto výrobky u asijských nebo jiných pochybných prodejců. Hrací stoly musí být pevné a stabilní, jinak si na nich nezahrajete. Dokonce některé hrací prvky mohou poškodit vaše zdraví, neboť není známo, z jakých materiálů jsou vyrobeny.

Stolní fotbálky za super ceny na t-zbozi.cz

Ano, v internetovém obchodě t-zbozi.cz nabízejí stolní fotbálky ve vysoké kvalitě a za super ceny. A že se jedná o skvělý eshop potvrzuje zlatý certifikát Heureka, ověřeno zákazníky. Než učiníte objednávku, nezapomeňte, že je nutné stolní fotbálek vybírat podle rozměrů prostoru, kde bude umístěný. Přejeme příjemnou zábavu!