774 454 067

Po - Pá 9 - 16 h

info@t-vanocniosvetleni.cz

Kategorie

Proč nakoupit u nás

1. Vše skladem
2. Profesionální klientský servis
3. Garance doručení do dvou dnů
4. Kvalitní zboží za příjemné ceny
5. Info o průběhu objednávky

Solární vánoční řetězy

Solární vánoční řetězy

Konec roku se blíží a - patrně stejně jako vy – všichni sníme o bílých Vánocích ... a pokud se bílých Vánoc nedočkáme, tak díky solárnímu světelnému řešení se v korunách stromů zalesknout bílá světla třpytící se jako sněhové vločky. V mnohých továrnách se již vyrábějí solární vánoční řetězy, které umístíte všude tam, kde se kabely nehodí nebo se nedá elektrické vánoční osvětlení instalovat. Neprodávají se jen solární vánoční řetězy, několik společností, zejména výrobní základny v Číně, v posledních letech se specializují na navrhování a výrobu originálních a užitečných solárních dekorací zaměřených na Vánoce.

Solární vánoční řetězy nevyžadující elektrické zásuvky

Solární vánoční řetězy a jiné světelné dekorace tohoto typu v drtivé většině slouží k zajištění flexibilní, nákladově efektivní a šetrné k životnímu prostředí (Vánoce) osvětlení. Existuje mnoho různých typů a modulů, pokud jde o solární vánoční osvětlení. Řetězy světel, nazývané také: světýlka, jsou nejčastějším typem solárních vánočních světel. Typickými aplikacemi je slavnostní výzdoba (FIR) stromů nebo úplné vánoční pokrytí rodinných domů. Vánoční řetězy jsou v podobě řetězce světel, který se v podstatě skládá z elektrického kabelu, jež může být mnoho metrů dlouhý a je dodáván s několika malými žárovky integrovaných v postupném pořadí nebo jako síťované světla, jedná se o velká oka sítě elektrického vedení kabelů s malými žárovkami.

Solární vánoční řetězy se skládají z tenkých kabelů

Solární vánoční řetězy jsou dodávány s barevnými nebo standardními bílými energeticky úspornými světelnými diodami (LED). LED diody mohou být různého tvaru a tvary, jako jsou hvězdy, rampouchy, jeleni, andělé, sněhuláci jsou omezeny pouze fantazii nikoliv kapacitou. Zatímco solární vánoční řetězy jsou velmi praktické a jednoduše použitelné, tak klasický kužel ve tvaru vánočního stromu je vhodný pro venkovní dekoraci keřů, dveří nebo stěn.